Dil Seçimi:
Başkan
 • Naki KARAASLAN
  ABA GROUP
  Başkan
  Naki KARAASLAN
  ABA GROUP
  Başkan

  1966 Malatya da doğdu. Moskova II.Devlet Tıp Akedemisinden mezun oldu.1994 yılında bir poliklinik işletmesini alarak Türk inşaat şirketlerine sağlık hizmeti vermeye başladı.

  1995 yılında gıda sektörüne atılarak Arbat Caddesi’nde BOSFOR restoranı açtı. Kısa sürede restoran sayısını sekize yükseltti. Moskova’da alışveriş merkezi yatırımı gerçekleştirdi. Hazır döner fabrikası ve mobilya, mutfak aksamları üreten orta ölçekli imalathane yatırımlarını gerçekleştiren Karaslan, evli ve biri erkek ikisi kız çocuk babasıdır.

Yönetim Kurulu Üyeleri
 • Ali Galip SAVAŞIR
  AGS GROUP
  Yönetim Kurulu
  Ali Galip SAVAŞIR
  AGS GROUP
  Yönetim Kurulu

  Ali Galip Savaşır 1956 yılında İzmir’de doğdu. 1974’te Ankara Polis Koleji’nden, 1978de ise Polis Akademisi’nden mezun olup 1978 yılında komiser olarak Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesinde çalışmaya başladı. Türkiye’nin değişik bölgelerinde çeşitli sürelerle görev yaptıktan sonra Elazığ’ın Sivrice ilçesine atandı. 1980 darbesi döneminde 1402 sayılı kanuna dayanarak 1983’te işine son verildi.

  Devlet memurluğundan uzaklaştırılması sonucu kariyer planlarında büyük bir değişiklik yapmak zorunda kalan Savaşır, Ankara Meyve-Sebze Hali’nde bir dükkanın yönetimini eline aldı. Kısa zamanda başarılı olan Savaşır, İzmir Hali’nde kendi dükkanını açtı ve aynı zamanda ihracata yöneldi. Münih’te oluşturduğu dağıtım operasyonlarıyla tüm Avrupa’ya “Golden Light” markası altında taze meyve ihracatına başladı.

  90’lı yılların sonunda, Rusya’daki gelecek vadeden pazarı fark edip, ihracat odağını bu ülkeye çevirdi. Yeni kurduğu AGS Grup şirketi ilk yıllarında sıkıntılar yaşayıp 1998 krizinde büyük kayıplar verse de, kriz sonrası birkaç yıl içinde Moskova’nın en büyük meyve ithalatçısı oldu. Dış ticaret ve dağıtım konusundaki tecrübesinin yardımıyla sektör değiştiren Savaşır, ABS Alçı Rusya Yetkili satıcısı oldu.

  İnşaat sektörüne ek olarak AGS Group, AGSCARB markasıyla mikronize kalsit, talk, dolomit, barit gibi endüstriyel mineraller ile Rus plastik ve boya sektörüne de hizmet vermektedir. Plastik sektöründeki gücünü arttırmak amacıyla AGS Group, 2010 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nden PVC ithalatına başladı. Savaşır, geleceğe yönelik olarak Türkiye Çeşme'de bir otel yatırımı inşaat aşamasındadır. Gazi Üniversitesi Kamu Yönetimi ve Polis Akademisi lisans dereceleri olan Savaşır, 2011-2012 yıllarında Rus-Türk İşadamları Birliği (RTİB) Yönetim Kurulu Başkanlığı yapmış ve halen Dünya Türk İş Konseyi Yönetim Kurulu Üyeliği ile Avrasya Bölge Komitesi Başkanlığı’nı yürütmektedir.

 • Hayri TOKMAN
  ANT YAPI
  Yönetim Kurulu
  Hayri TOKMAN
  ANT YAPI
  Yönetim Kurulu

  1967 yılında Afyonda doğdu.

  Yüksek öğrenimini, Hacettepe Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Bölümü'nde tamamladı. 1988 -2005 yılları arasında kendi firması ile gıda ve mermer sektörlerinde faaliyet gösterdi. 2006 yılından bu yana ANT YAPI firmasında yöneticilik yapmaktadır.

  Evli ve iki çocuk babasıdır.

 • Coşkun YURT
  CORAL TRAVEL
  Yönetim Kurulu
  Coşkun YURT
  CORAL TRAVEL
  Yönetim Kurulu

  1969 yılında Almanya’da doğdu.

  İlk, orta ve lise eğitimini (Türkiye) Bartın’da, yüksekokulu Antalya Akdeniz Üniversitesi İnşaat Bölümü’nde bitirdi.

  Üniversiteyi bitirdikten sonra bir inşaat şirketinde kısa süreli yönetici olarak çalıştı.

  1992 yılında üç ortaktan biri olarak Odeon Tours’un kurucuları içinde yer aldı.

  1994 yılında Rusya’da çalışmalarına başlayan Coral Travel’ın 95 yılı itibariyle yöneticisi oldu.

  90’lı yılların sonuna kadar yapılanma sürecini yaşayan şirketlerin sayısı ve iş hacimleri hızla artmaya başladı.

  2006 yılı itibariyle şirketleri bir çatı altında toplayan Oti Holding’in kuruluşunda yine üç ortaktan biri olarak bulundu. Oti Holding başkan yardımcılığını ve grubun tur operatörleri, havacılık, satış acente zinciri iş kollarının yöneticiliğini yapmaktadır.

  Oti Holding; Türkiye, Rusya, Polonya, Mısır, Ukrayna, Beyaz Rusya, Tayland, B.A. Emirlikleri, İspanya ve Gürcistan’da 4000’in üzerindeki çalışanlarıyla tur operatörlüğü, otelcilik, havacılık, tur satış acenteliği, destinasyonlar yönetimi ve güvenlik hizmetleri iş dallarında faaliyet göstermektedir. Tur operatörleri vasıtasıyla 30 ülkeye düzenli olarak yılda 2,5 milyonun üzerinde turist göndermektedir. Oti Holding’in sahip olduğu şirket ve markalar; Odeon Tours, Coral Travel, Wezyr Holidays, Sunmar Tour, Otium Hotels, Royal Flight, Blue Sky, A Class Travel, Holiday Market Service, Odeon Security.

  Coşkun Yurt evli ve iki çocuk babasıdır.

 • Orhan SAYMAN
  BEKO
  Yönetim Kurulu
  Orhan SAYMAN
  BEKO
  Yönetim Kurulu

  Orhan Sayman, 1970 yılında Chicago/IL de doğdu.

  İstanbul Teknik Üniversitesi Mühendislik bölümünden mezun oldu,İlionis Üniversitesinde MBA yaptı.1996 yılında KOÇ Grubuna katıldı,Arçelik Grubunda Batı Avrupa Bölge Müdürlüğü ile başladığı iş hayatına Arçelik ve Beko'nun birçok ülkesinde görev yaptı.

  2017 Ocak ayı itibariyle Koç grubuna bağlı Beko grubunun Rusya’da mukim üretim ve satış şirketi Beko LLC’nin Genel Müdürü olarak iş hayatına devam etmektedir.

  Evli ve iki çocuk babasıdır.

 • Alper AYHAN
  EFES RUS
  Yönetim Kurulu
  Alper AYHAN
  EFES RUS
  Yönetim Kurulu

  İzmir Atatürk Lisesi ve Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur.

  Çalışma hayatına 2001 yılında PricewaterhouseCoopers İstanbul ofisinde başlamış, muhasebe işlemleri kontrolü, mali tabloların ve beyannamelerin hazırlanması ve vergi mevzuatı konusunda çok sayıda yerli ve çokuluslu müşteri firmaya danışmanlık yapmıştır.

  2005 yılında Türkiye’nin içecek alanında lider kurumlarından Anadolu Grubu’na geçmiş, holding iç denetim bölümü bünyesinde Rusya, Kazakistan, Kırgızistan, Azerbaycan, Belarus, Türkiye ve Ürdün’ü içine alan geniş bir coğrafyada altı yıl süreyle Efes Pilsen ve Coca-Cola İçecek üretim, lojistik, satış operasyonları denetim faaliyetlerini yönetmiştir. Faaliyetleri etkinleştirme ve yerelleştirme amacıyla 2008 yılında Moskova’ya yerleşerek Efes Pilsen Moskova denetim organizasyonunu kurmuştur.

  2011 yılında mali işler alanından tedarik zincirine geçmiş, Efes Pilsen Rusya operasyonları arpa ve malt satınalma, depolama ve nakliye operasyonları sorumluluğunu devralmıştır. 2012 yılında SABMiller ve Efes Pilsen Rusya operasyonlarının birleşmesi esnasında entegrasyon ve optimizasyon çalışmalarında görev almıştır. Birleşme sonrası yeni şirkette tüm hammadde satınalma operasyonlarını devralmıştır. Risk modellemeleri, yerli tedarikçileri geliştirme ve lojistik iyileştirmeleri suretiyle maliyetlerin aşağıya çekilmesinde başarılar kazanmıştır. Mart 2015 itibariyle şirketin tüm satınalma operasyonlarının sorumluluğunu üstlenerek tedarik zinciri üst yönetim ekibinin üyesi olmuştur. Halihazırda, satınalma işlemlerinin yanı sıra süreç ve gider optimizasyonu amacıyla Ulyanovsk’ta ortak hizmetler merkezi kurulumu ve kapatılan Moskova ve Rostov fabrikalarının atıl varlıklarının değerlendirilmesi gibi projelerde aktif olarak çalışmaktadır.

  İngilizce ve Rusçayı iyi derecede bilmekte olup, evlidir.

 • Bahattin DEMİRBİLEK
  ESTA İNŞAAT
  Yönetim Kurulu
  Bahattin DEMİRBİLEK
  ESTA İNŞAAT
  Yönetim Kurulu

  1970 Ankara doğumludur.Ankara Üniversitesi Dil,Tarih ve Coğrafya Fakültesi Rus Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunudur.1997 ve 2006 yılları arasında Evyap'ın Rusya Ofisinde genel müdürlük yaptı.Evyap'ın sadece Rusya'da değil Ukrayna ve Belarus pazarlarında da büyümesine ciddi katkılarda bulundu.2006 yılında Evyap'tan ayrılarak kendi şirketi ESTA İnşaat'ı kurdu.Esta Group,genç ve dinamik yapısıyla inşaat,dağıtım,gıda,dayanıksız tüketim malzemeleri(fmsg)dağıtım süpermarket zincirlere uluslararası tedarik ve lojistik hizmeti alanlarında faaliyet göstermektedir.Halen Esta İnşaat Yönetim Kurulu Başkan'lığı yapmaktadır.

 • Ali KILIÇ
  KASTAMONU ENTEGRE
  Yönetim Kurulu
  Ali KILIÇ
  KASTAMONU ENTEGRE
  Yönetim Kurulu

  1973 dogumlu olan Kılıç, İstanbul Üniversitesi Orman Fakultesi mezunudur. Ormancılık alanında Yüksek Lisans derecesine sahiptir. İstanbul Bilgi Üniversitesinde de İnglizce MBA derecesine sahip olup, Ormancılık Bilimleri üzerine doktorası devam etmektedir. 20 seneyi aşkın bir süredir İngiltere, Rusya, Romanya, Finlandiya ve Ukrayna da sektöründe değişik pozisyonlarda çalışmış ve eğitimler almış olup, halen Kastamonu Entegre Rusya Genel Müdürlüğü görevini sürdürmektedir. Rusça, İngilizce ve Romence konuşabilen Kılıç, evli ve 2 çocuk sahibidir.

 • Attila TURAN
  LADY COLLECTION
  Yönetim Kurulu
  Attila TURAN
  LADY COLLECTION
  Yönetim Kurulu
 • Recep KÖSE
  MOSALARKO
  Yönetim Kurulu
  Recep KÖSE
  MOSALARKO
  Yönetim Kurulu

  1969 İstanbul doğumlu. İstanbul Üniversitesi İktisat bölümü mezunu. 1993-2007 yılları arasında Rusya'da, Alarko'nun birçok projesinde görev almıştır. 2008 yılından günümüze Mosalarko Genel Müdürlüğü görevini yürütmektedir.

  Evli ve bir çocuk babasıdır.

 • Avni AKVARDAR
  RÖNESANS
  Yönetim Kurulu
  Avni AKVARDAR
  RÖNESANS
  Yönetim Kurulu

  Rönesans Holding Yönetim Kurulu Üyesi.

  1989 yılında ODTÜ İnşaat Mühendisliği Bölümü’nden mezun olmuştur. 1989-1997 yılları arasında Rusya'da çeşitli şirketlerde çalışmıştır.1997 yılında Rönesans Holding’e katılan Avni Akvardar, 1998-2000 arasında Rönesans İnşaat Rusya İnşaat Genel Müdürlüğü ve 2000-2009 arasında Rönesans İnşaat Rusya ve BDT Başkan Yardımcılığı görevlerini üstlenmiştir. Avni Akvardar, 2010 yılından itibaren Rönesans İnşaat Rusya ve BDT YÖNETİM KURULU Başkanlığı ve Desna Gayrimenkul Yatırım yönetim Kurulu başkanlığı görevlerini sürdürmektedir.

 • Aydın ÖNDER
  RUSCAM
  Yönetim Kurulu
  Aydın ÖNDER
  RUSCAM
  Yönetim Kurulu

  Aydın Süha Önder

  Cam Ambalaj Grup Başkanı-Rusya

  (54) 1985 yılında ODTÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü’nden mezun olmuştur. 1986 yılında İş Bankası İktisadi Araştırmalar Müdürlüğü’nde işe başlayan Önder, aynı yıl Teftiş Kurulu Başkanlığı’nda Müfettiş Yardımcısı olmuştur. Önder sırasıyla, 1998 yılında Avcılar Şubesi, 2001 yılında Karaköy Şubesi, 2003 yılında Kurumsal Pazarlama Müdürü, 2006 yılında Levent Şubesi Müdürü ve 2007 yılında Gebze Kurumsal Şubesi Müdürü olarak görev yapmıştır.

  2011 yılından itibaren Türkiye İş Bankası Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürütmüş olan Önder, Şişecam Topluluğu’na 07 Ocak 2014 tarihinde katılmış olup, 12 Şubat 2014 tarihinden itibaren de Rusya Cam Ambalaj Grup Başkanlığı görevini sürdürmektedir.

 • Mefail DERİBAŞ
  THY
  Yönetim Kurulu
  Mefail DERİBAŞ
  THY
  Yönetim Kurulu

  1953 Adapazarı doğumludur.Orta öğrenimini ve üniversiteyi İsveç'te tamamladı.İş hayatına da İsveç'te başladı.Türkiye'de finans ve medya sektörlerinde çalıştıktan sonra,2005 yılında Türk Hava Yolları Rusya Genel Müdürlüğü görevine atanan ve halen sürdüren Deribaş evli, 3 çocuk ve 5 torun sahibidir.

 • Tunç TÜRKER
  İŞBANK
  Yönetim Kurulu
  Tunç TÜRKER
  İŞBANK
  Yönetim Kurulu

  1968 Ankara doğumlu olan Tunç Türker, 1991 yılında Hacettepe Üniversitesi İşletme Bölümü’nu bitirmiştir.

  Aynı yıl Türkiye İş Bankası’nda göreve başlayan Türker, bankanın değişik birimlerinde yöneticilik yapmış, ayrıca 1998 yılında İngiltere’de İnsan Kaynakları Yönetimi konusunda yüksek lisansını tamamlamıştır.

  2005 yılında İş Bankası’nin Çin/Uzakdoğu Temsilciliğini açmakla görevlendirilmiş, Eylül 2005 – Haziran 2015 döneminde Çin, Güney Kore, Tayvan, Hong Kong ve Singapur’dan sorumlu olarak görev yapmıştır.

  Haziran 2015’de İşbank Rusya’ya atanan Tunç Türker, İngilizce ve Çince bilmektedir.

 • Hulki ÖZ
  TKANİ PRESTİJ by OGUZ TEKSTIL
  Yönetim Kurulu
  Hulki ÖZ
  TKANİ PRESTİJ by OGUZ TEKSTIL
  Yönetim Kurulu

  1977 İstanbul doğumludur.

  Pertevniyal Lisesi'ni bitirdikten sonra Abant İzzet Baysal Üniversitesi İşletme Bölümü'nden mezun oldu. Eğitim dönemi dahil çeşitli sektörlerdeki büyük işletmelerde ve ihracatçı tekstil firmalarında çalıştı. 2005 yılında Moskova'da "Tkani Prestij" firmasını kurdu. Sektöründe lider kuruluş Oğuz Tekstil'in Rusya distribütörlüğünü yapmaya başladı. Rusya'da moda ve tekstil sektörünün gelişmesi kapsamında çeşitli organizasyonlar düzenledi ve destek verdi. Halen eğitim ve çalışma dönemi arkadaşlarıyla beraber, Rusya ile komşu ülkelerinde toptan kumaş satışı yapmaktadır.

  Evli, bir çocuk babasıdır.

Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri
 • Georgiy N. TUFAR
  ROSAVTUR
  Yönetim Kurulu Yedek Üyesi
  Georgiy N. TUFAR
  ROSAVTUR
  Yönetim Kurulu Yedek Üyesi

  1949 yılında Moldova, Vulkanesti kasabasında doğdu.

  1965-1969 yıllarında Tiraspol Ziraat Meslek Okulu'nda okuduktan sonra kısa bir süre ziraat mühendisi olarak çalıştı ve vatan gorevi askerliğini yaptı. 1971'de MGIMO (Moskova Uluslararasi İlişkiler Devlet Üniversitesi) giriş sınavlarını kazanıp, 1977'de Dış Ekonomik İlişkiler Bölümü'nden mezun oldu ve SSCB Dış Ticaret Bakanlığı'na tayin edildi.

  1979-1989 yılları arasında SSCB Ankara Ticaret Mümessilliği'nde tercüman olarak çalışmaya başlayıp, satış masası başına geçti ve iki ülke arasında "Mal Karşılığı Ödemeler Anlaşması” ( 1935 yılında imzalanan ve ticari ilişkileri çok frenleyen ödeme şekli) yerine “Serbest Döviz Ödeme Anlaşması” sistemine geçilmesi ve tarihi Doğal Gaz Anlaşması görüşmelerinde önemli katkılarda bulundu.

  1984-1989 yıllarında, alım masası başında bulundu. Görev sonrası Moskova'ya dönüp Dış Ticaret Bakanlığı'nda bir müddet çalıştıktan sonra Sovyetler Birliği'nde, Devlet Dış Ticaret Tekelinin kaldırılmasından sonra, iki ülke arasında ticari ve ekonomik ilişkileri daha da geliştirmek için “Sovyetler Birliği - Türkiye Dış İlişkiler Kurulu – ”SAVTUR” başına 1991'de Genel Müdür olarak atandı.

  1992'den beri kendi şirketi “ROSAVTUR Ltd. Şti.” başkanıdır. RTIB'in 1998'deki kuruluşundan itibaren (2 yıl ara ile) Yönetim Kurulu üyesidir.

  Evli, 2 çocuk babasıdır.

 • Cenk UĞUR
  VİTRA
  Yönetim Kurulu Yedek Üyesi
  Cenk UĞUR
  VİTRA
  Yönetim Kurulu Yedek Üyesi

  1975 yılında İstanbul’da doğan Uğur, lisans ve yüksek lisans derecelerini ODTÜ Kimya Mühendisliği Bölümü’nden almıştır.

  2003 yılında Eczacıbaşı Yapı Grubu’nda çalışmaya başlamış, grubun İstanbul ve Almanya’daki karo fabrikalarında çeşitli görevlerde bulunmuştur. 2016 yılından beri, Eczacıbaşı Yapı Grubu’nun Rusya yatırımı olan VitrA Plitka’nın Fabrika Müdürlüğü görevini yürütmektedir.

  Almanca ve İngilizce bilen Uğur evlidir.

Danışma Kurulu Üyeleri
 • M Ali AKGÖL
  AKAŞ TARIM ÜRÜNLERİ
  Danışma Kurulu Üyesi
  M Ali AKGÖL
  AKAŞ TARIM ÜRÜNLERİ
  Danışma Kurulu Üyesi
 • Abdürrahim GÜZEL
  GASTROINOX
  Danışma Kurulu Üyesi
  Abdürrahim GÜZEL
  GASTROINOX
  Danışma Kurulu Üyesi

  1961 Yılında Çorum-Alacada doğdu. 1982 Yılında Ankara Üniversitesinden mezun olduktan sonra, 1990 Yılında Doktor, 1996 Yılında da Doçent oldu.

  2005 – 2008 yılları arasında Rusya Federasyonu Kazan Devlet Pedagoji Üniversitesinde konuk Öğretim Üyesi olarak görev yaptı. 2008 Yılında bu Üniversite Yönetim ve Bilimsel Kurulu kararı ile Profesörlük unvanını aldı.

  Rusya Federasyonundaki görevini takiben çeşitli ticari faaliyetlerini sürdürmektedir.

  Rusya Federasyonunda GASTROİNOX adı altında Türkiyenin önde gelen Endüstriyel Mutfak Ekipmanları firmalarının distribütörlüklerini yapmaktadır. Bu firmalar arasında İNOKSAN, KAPP, KÜTAHYA PORSELEN, YILMAZ, PLASPORT gibi firmalar bulunmaktadır.

  Aynı zamanda kendi sektöründe üretim de yapılmaktadır.

  Evli ve üç çocuk babasıdır.

 • Erkan ERKEK
  CAPITAL PARTNERS
  Danışma Kurulu Üyesi
  Erkan ERKEK
  CAPITAL PARTNERS
  Danışma Kurulu Üyesi

  1967 yılında Konya Eregli’de doğdu.

  Universite egitimini 1989 yilinda ITU Insaat Fakultesi’nden mezun olarak tamamladi. Yuksek lisans diplomasini Virginia Polytechnic Universitesi’nden 1992 yilinda aldi.

  1992 yilinda basladigi is hayatina 1993 yilindan beri Rusya’da devam etmektedir. 1993-2004 yillari arasinda Enka, 2004 yilinda Brunswick Real Estate sirketlerinde calistiktan sonra 2004 yili Aralik ayindan beri Capital Partners firmasinin CEO’su olarak calismaktadir. Gayrimenkul gelistirme sektorunde uzamanlasmis sirketin Rusya, Turkiye ve Kazakistan’daki yatirimlarini yonetmektedir.

  Evli ve 3 cocuk babasidir.

Denetleme Kurulu Üyeleri
 • Bozkurt KAPLANGI
  PARK AVENUE GROUP
  Denetleme Kurulu Üyesi
  Bozkurt KAPLANGI
  PARK AVENUE GROUP
  Denetleme Kurulu Üyesi

  1966 İstanbul doğumludur. 1988 yılında Marmara Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü’nden mezun olmuştur.

  1989-1996 yılları arasında Yapi Kredi Bankası A.S’de Müfettişlik , 1996-2003 yılları arasında Yapi Kredi Moscow Bankası’nda Genel Mudur Yardımcılığı, 2003-2011/2 yılları arasında Yapi Kredi Moscow Bankası’nda Genel Mudur olarak görev yapmıştır.

  2011/7 ayından itibaren Strahovoy Posrednik sigorta şirketinde Yönetici Ortak olarak çalışmaktadır. İngilizce ve Rusça bilmektedir. Evli ve 1 çocuk sahibidir.

 • Cem TEZELMAN
  AS/NEXIA Türkiye
  Denetleme Kurulu Üyesi
  Cem TEZELMAN
  AS/NEXIA Türkiye
  Denetleme Kurulu Üyesi

  1982 yılında İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi’nden mezun oldu. 1983’te Maliye Bakanlığı'nda Hesap Uzmanı Yardımcısı olarak çalışmaya başladı.

  1987’de Hesap Uzmanlığı’na atandı. 1989’da Kurul’daki resmi görevinden ayrılarak özel sektörde çalışmaya başladı. 1992 yılından beri Rusya Federasyonu'nda ikamet eden Cem Tezelman, uluslararası denetim ve danışmanlık firması Nexia’nın Türkiye temsilcisi olan AS Bağımsız Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş.’nin kurucu ortağı ve Nexia Türkiye’nin Başkan Yardımcısı'dır.

 • H. İbrahim CEBECİ
  TEKNOSAN
  Denetleme Kurulu Üyesi
  H. İbrahim CEBECİ
  TEKNOSAN
  Denetleme Kurulu Üyesi
Disiplin Kurulu Üyeleri