kodeforest


KURULUŞ: 
2005

İŞ TANIMI:
Bor mineralleri ve kimyasallari satis, pazarlama ve dagitimi.
Etimaden-Etiproducts LTD., Bor mineralleri ve kimyasalları üretiminde dünya lideri konumunda olan Ana Sirketi Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü‘nün Moskova merkezli bir şirketi olup Rusya ve BDT ülkelerine Türkiye ve Rusya üzerinden satış ve pazarlama hizmeti vermektedir. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda ürünlerimizi Turkiye ve Rusya’daki depolarımızdan esnek fiyatlandırma ilkesiyle karayolu, denizyolu ve demiryolu kullanılarak güvenli bir şekilde ulaştırmaktayız.

ADRES:
121087, Moscow, Barklaya St.5, bl.6, office A211
Tel: +7-499-995-23-83
Faks: +7-499-995-23-82
Email: info@etimaden.ru

YÖNETİCİLER:
General Müdür: O.E. Kerimoglu

ÜRÜNLER:
Borax Decahydrate, Borax Pentahydrate, Anhydrous Borax, Boric Acid, Boron Oxide, Etidot-67, Ground Colemanite, Ground Ulexite, Eticol Ecoglass, Eticol Ceramic, Calcinated Colemanite

HİZMETLER:
Rusya ve BDT ulkelerinde bor mineralleri ve kimyasallari satis, pazarlama ve dagitimi. Bor ürünleri; cam sanayi, kimya ve deterjan sektörü, seramik, tarım, metalurji ve inşaat, ağaç kaplama, ısı yalıtımı elektronik ve iletişim sektörü, nükleer uygulamalar, yakıtlar ve polimerik malzemeler, anoteknolojiler, otomotiv ve enerji sektörü gibi pek çok alanda kullanılmaktadır.