kodeforest

HABER

Rusya Dışişleri Bakanlığı Resmi Sözcüsü Mariya Zaharova'nın, Ankara'da kaldığı oteli eleştirmek isteyen bazı internet kullancılarına otel hakkında kötü laf söyletmediği dikkat çekti.

Otelin bahçesinde sokak kedilerinin karnını doyuran Zaharova, söz konusu fotoğrafları sosyal ağ sayfasında paylaşınca, ünlü Rus sanatçı ve program sunucusu Larisa Guzeyeva, "İlginç. Onların mutfağında da böyle "özgürlük"(kediler için) var?" O zaman olay vahim." diye yazdı. Bazı kullanıcılar da benzer yorumda bulununca Zaharova, "Hayır. Burası otelin önü ve sadece 2 masa var. Kimse oturmuyor. Ben kendim oturmak istedim. Garsonlar kedileri kovmak için öneride bulundu.. Ben yine orada oturmak isterdim" dedi.

Geçtğimiz günelrde Ankara ziyaretinde Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov'a eşlik eden Zaharova, kaldığı otelin bahçesinde kahvaltı yaptığı surada masasına yaklaşan sokak kedilerinin de karnını doyurmuştu. Zaharova gördüğü manzaranın fotoğrafını çekerek kendi sosyal ağ sayfasında paylaşmıiştıtı. Zaharova, "Ankara'da kahvaltı muhteşemdi. Ankara'da keyifli bir ortamda kahvaltı." not da etmişti.

FUAD SAFAROV

Paylaş: