kodeforest

HABER

İphone’nun yeni telefonunu Apple’dan önce satışa çıkardı! Tekrardan tasarladığı telefonlar ile Dünya üzerinde çok konuşulan markalardan olan Caviar, Apple tarafından Eylül ayında tanıtılacak yeni cihazı çok yüksek bir fiyat üzerinden satışa çıkardı. 

Apple tarafından Eylül ayında tanıtılması beklenen yeni telefon için çalışmalar devam ediyor. Hatırlanabileceği gibi geçtiğimiz haftalarda yeni iPhone modelinin dış tasarımı sızdırılmıştı. Son olarak ise Caviar markası, Rusya’daki merkezinde cihazı yeniden tasarlayarak satışa çıkardı.

Ev Fiyatına İphone 11!

Apple tarafından kısa süre içerisinde tanıtımı gerçekleştirilecek olan iPhone 11’i yeniden tasarlayan Rusya merkezli lüks aksesuar üreticisi Caviar, Apple telefonu piyasaya sürmeden önce satışa çıkardı. Oldukça yüksek bir fiyat üzerinden satışa çıkarılan cihaz kullanıcıların ilgisini toplamış durumda.

Ön sipariş fiyatı olarak 50.670 dolarlık bir etikete sahip olan cihazın bu kadar pahalı olmasının sebebinin göktaşı parçaları ve Ay parçalarından dizayn edilmiş olması olarak gösteriliyor. 

https://haberport.com/teknoloji/caviar-iphonenun-yeni-telefonunu-appledan-once-satisa-cikardi--h15033.html

Paylaş: