kodeforest

HABER

Moskova'da bulunan alışveriş ve eğlence merkezi Vegas Crocus City'de Stockmann, Mango ve Li-Ning gibi yeni mağazaların açıldığı bildirildi. Söz konusu AVM'de bazı Türk markalarının açıldığı da kaydedildi. 

Moskova'da Vegas Crocus City'de Stockmann, Mango ve Li-Ning açıldı.

Crocus Group şirketinden yapılan açıklamaya göre, alışveriş ve eğlence merkezi "Vegas Crocus City" dört yeni mağaza açtı. Açıklamaya göre, AVM'nin moda galerisinin yeni ana kiracısı, Stockmann zincirinin çok markalı mağazasıdır. Perakende satış alanının toplam alanı 4000 metrekarenin üzerindedir. Temsil edilen markalar arasında Marc O'Polo, Esprit, Cinque, Desigual, Furla, Pepe Jeans, Pepe Jeans, Paul&Shark ve diğerleri bulunmaktadır. 

Rus medyasına göre, söz konusu AVM'de diğer yabancı markalar da açılabilir. Bu bağlamda ,Türk markalarının da Crocus Group ile işbirliğine ilgi duyduğu belirtiliyor. Söz konusu AVM'de bazı Türk markalarının açıldığı da gelen haberler arasında.

Bu arada, Kommersant gazetesine göre, Ukrayna krizinin başlamasıyla birlikte uluslararası firmalar Rusya'dan giderek çekilince boşalan AVM'leri Türk firmaları doldurarak canlandırdı.

FUAD SAFAROV

Paylaş: