kodeforest

HABER

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ve Moskova Belediye Başkanı Sergey Sobyanin Moskova’nın önemli spor merkezlerinden olan ve yenilenen Lujniki spor kompleksini ziyaret etti. Kompleks içinde bulunan su sporları tesisinin inşası Rus Türk İşadamları Birliği üyesi olan Monotekstroy tarafından gerçekleştirildi.

Monotekstroy firmasının Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Köse, Moskova şehri açısından önemli olan söz konusu tesisin, öngörülen süre içinde tamamlandığını belirterek böyle bir projeyi gerçekleştirmekten gurur duyduklarını ifade etti.

Firma tarafından Rusya’da bugüne kadar çok sayıda başarılı projeye imza atıldı. 2015 yılında  Moskova’da Devlet Başkanı Vladimir Putin ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın birlikte açtıkları Moskova Camii’nin inşaatı da  anılan firma tarafından gerçekleştirilmişti.

Başarılı projelere imza atan Monotekstroy firması Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Köse ve eşi mimar Gülşen Köse sosyal sorumluluk projelerine de destek veriyor. Son olarak Moskova’da bulunan Uluslararası Andrey Karlov Vakfı ofisinin tefrişatı bilabedel olarak Gülşen Köse tarafından gerçekleştirilmişti.

Paylaş: