kodeforest

HABER

Domino’s Pizza’nın Rusya eski Genel Müdürü Güvenç Dönmez, Mail.Ru Group'un foodtech projelerinin geliştirilme stratejisinden sorumlu Başkan Yardımcısı Güvenç Dönmez, Rusya'da faaliyet göstermekten büyük mutluluk duyduğunu belirterek, "Bu ülkeyi seviyorum!" diye duygularını paylaştı.

Rus önemli devlet bankası Sberbank Başkanı German Gref ile yaptığı görüşme ile ilgili olumlu izlenimlerini kendi sosyal ağ sayfasında aktaran Türk işadamı Dönmez, "Hayatta her zaman hatırlayacağın anlar vardır. Sberbank CEO'su ve Rusya'nın efsane iş yöneticisi German Gref ile iş kulübünü gözden geçirdiğimde bu anlardan birini yaşadım. 8 yıl önce bu ülkeye geldim ve bir gün böyle bir şansım olacağını hayal bile edemezdim. Sadece büyük bir hayal kurdum, çok çalıştım, başardım, bazen başarısız da oldum, öğrendim ve tekrar denedim. Bu ülkeyi ve inanılmaz ailem dahil, bana verdiği her şeyi seviyorum. Burada olduğum için şanslıyım. İlerleme mutluluktur." mutluluk duygularını ve Gref ile fotoğrafını da paylaştı.

Bu arada geçtiğimiz günlerde Dönmez, Mail.Ru Group'un foodtech projelerinin geliştirilme stratejisinden sorumlu Başkan Yardımcısı görevine getirilmişti. Rus basınına göre, Dönmez Rusya'nın en büyük gıda dağıtım servisi olan Delivery Club'ı de yönetecek.

Dönmez, yeni görevi ile ilgili kendi sosyal hesabından şu açıklamayı yapmıştı: "Delivery Clup dahil Food Tech geliştirme stratejisinden sorumlu Başkan Yardımcısı olarak Mail.ru Group'a katılmaktan onur duyuyorum! Heyecan verici bir gelecek bekliyırum!"

Delivery Club online yemek siparişi hizmeti sunmakta. Temmuz ayında Mail.Ru Grop gıda işletme alanında Sberbank'a katıldı. Birlikte 100 milyar rublelik taksi ve foodtech alanında bir proje oluşturuyorlar. 

FUAD SAFAROV

Paylaş: